Franz KALLENBACH. Die pilze mitteleuropea...... - Lot 116 - Kahn & Associés

Lot 116
Estimation :
60 - 80 EUR
Result : 60EUR
Franz KALLENBACH. Die pilze mitteleuropea... 55 pl. Color. In-4 ½ chagrin. Verlag von dr. Werner Klinkhardt, Leipzig, 1927-1937. Joint. - G. LINDAU P. SYDOW. Thesaurus litteraturae mycologicae et lichenologicae. 3 vols. in-8 uncropped. Lipsiis, Fratres Borntraeger, 1908-1909. All 4 volumes.